Kontakt os

Du er altid velkommen til at kontakte Trolle Care. Brug gerne kontaktformularen i bunden af siden, eller send en e-mail til én af os herunder. Så vender vi tilbage til dig, så hurtigt vi kan.

Antonio Delfilippi – Jurist
Driftschef, OP-Samarbejde Kommune
antonio@trollecare.dk

Jill Trolle – Sygeplejerske & Kommunikation
Adm. Direktør
jill@trollecare.dk

Sarah Voss – Sygeplejerske
Kundechef
sarah@trollecare.dk

Anna Maria Skovsby – Pædagog & Sygeplejerske
Afdelingschef
anna@trollecare.dk

Børge Holse – Datamatiker
IT ansvarlig

Niclas S. Pedersen – Økonom & Revisor
Økonomiansvarlig
finans@trollecare.dk

Jacob Stener – Sygeplejerske/Klinisk vejleder
Kvalitetschef
jjs@trollecare.dk

Marie Ingemann Aamodt
Fysioterapeut / Udviklingskoordinator
marie.aamodt@trollecare.dk

Ninna Grotkjær
HR- og Administrationschef
ninna@trollecare.dk

Carine Juul Castenschiold
Receptionist
cjc@trollecare.dk

Trollecare logo

Trolle Care
Strandvejen 130
DK 2900 Hellerup

Tlf. +45 7027 2034

Vi dækker hele landet